پوشاک

انواع شومیز چهارخونه زنانه

انواع شومیز چهارخونه زنانه

لباس چهارخونه شومیز زنانه

شومیز های دخترانه ای که با پارچه های چهارخانه دوخته شده و بیشتر شبیه پیراهن مردانست ، یکی از لباس های پرکاربردی میباشد که برای تیپ های اسپرت استفاده میشود. این پیراهن ها اغلب با برش های گشادتر از سایز افراد دوخته میشوند. ست کردن شومیز چهارخونه ، چون طرح زیادی داخل پارچه هایشان وجود دارد ، دقت زیادی میخواهد.

 

پیراهن چهارخانه را با چه چیزی ست کنیم؟

شلوار جین بهترین گزینه برای تیپ های اسپرت است . نکتۀ مهمی کـه همیشه باید یادتان باشد این است کـه اگر شلوار متناسب با رنگ لباس دلخواهتان پیدا نکردید ، شلوار جین میتواند بهترین جایگزین باشد . کـه تقریباً بـا تمامی تیپ های اسپرت ست میشود. پس شلور جین رو هم میتونید با این شومیز ها ست کنید حتّی اگه دقیقا رنگ توی شومیز نیست .

 

ست شومیز چهارخونه زنانه در انواع طرح

ست تاپ و شومیز چهارخانه : یکی از قشنگ ترین استایل هایی کـه میشود با این شومیزها داشت این است کـه زیر این شومیز ها ، تیشرت آستین کوتاه یا تاپ ساده بپوشید و شومیز را روی لباستان بپوشید و روی شلوارتان بندازید . این ست یک ست اسپرت و راحت است کـه شـما میتوانید با این شومیز ها ایجاد کنید.

 

راهنمای ست کردن پیراهن چهارخانه زنانه

ست کردن این مدل شومیز ها هم بـه این صورت است کـه شـما باید دقت کنید کـه داخل پارچه آن از چـه رنگ هایی استفاده شده است. بعد از آن شلوار و بلوز زیر این شومیز ها را متناسب با رنگ موجود در پارچه چهارخانه ، انتخاب کنید.

باید دقت کنید کـه خود این پارچه ها بـه اندازۀ کافی شلوغ هستند پس دقت کنید کـه بقیۀ لباس هایتان را حتماً ساده انتخاب کنید و از طرح های متفاوت دیگه ای در لباسهایتان استفاده نکنید. شلوار جین هم رنگ با رنگ آبی داخل پارچه چهارخانه انتخاب شده و رنگ کفش هم بـه رنگ های داخل پارچه اسـت .

 

کاربرد شومیزهای چهارخانه در فصول خنک

این شومیزها چون آستین بلند هستند برای فصل های خنک خیلی مناسبند. این شومیز ها را میتوان برای تنوع رنگی در لباستان بپوشید و آن را از یکنواختی در بیاورید.

ست کردن شومیز چهارخانه برای آخر هفته

برای زمانهایی که دوست دارید لباس های‌ راحت بپوشید و هم زمان استایلی شیک داشته باشید «مثلا زمانی که میخواهید آخر هفته را با دوستان خود بگذرانید»؛ و هم چنین برای زمانهایی که میخواهید لباس های‌ غیر رسمی و زیبا بپوشید ، میتوانید یک شلوار جین رنگ روشن و سنگشوردار را با یک بلوز با طرح چهارخانه و با رنگی گرم «مثلا قرمز» ست کنید.

 

از رنگ هایی که به هم می آیند استفاده کنید

قطعا یکی از لباس های‌ پاییزی که در کمد لباس همه ی مـا وجود دارد ، یک شلوار جین تیره رنگ اسـت. شما میتوانید با خیال راحت یک شلوار جین تیره رنگ را با یک پیراهن با پارچه چهارخانه ست کنید. اما نکته‌ جالب که این جا وجود دارد این اسـت که شما میتوانید با استفاده از یک رنگ خاص و متناسب با این ترکیب، استایل خود را به طور کامل تغییر دهید.

 

لباس چهارخانه مدل Glen بپوشید

در لباس چهارخانه مدل گلن ، خطوط به اصطلاح شکسته هستند و به صورت متناوب از روی هم عبور می‌کنند. در این مدل پارچه، چهارخانه‌ها به یک اندازه نیستند، بلکه بزرگ و کوچک هستند و معمولاًً هم از این مدل چهارخانه برای لباس های‌ مردانه استفاده میشود . شلوارهای مردانه‌ای که پارچه چهارخانه به سبک گلن دارند ، معمولاًً به رنگ خاکستری روشن هستند.

شما میتوانید این مدل شلوارها را با یک پلیور به رنگ آبی تیره «به خصوص برای آقایان» را با یک بلوز به رنگ آلبالویی و یک کیف دسته‌دار با رنگی جیغ «برای خانمها» برای محل کار ست کنید و استایلی شیک و موقر داشته باشید. هم چنین میتوانید با این ترکیب از یک جفت کفش تخت و نوک تیز به رنگ مشکی نیز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *